Ferie z szachami 2023

Termin: 13 – 17 lutego 2023 r. w godz. 9 – 15
Miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. W. Westfala 3, 05-827 Grodzisk Maz.
Uczestnicy: dzieci w wieku od 6 do 14 lat (uczniowie szkół podstawowych)
Obóz stacjonarny w formie półkolonii, zgłoszony do Kuratorium Oświaty, uczestnikom wykupujemy ubezpieczenie NNW.

Koszt 70 zł – uzyskaliśmy dofinansowanie w ramach programu odLOTTOwe ferie (Fundacja Lotto). Serdecznie dziękujemy!!!

Całość (70 zł) płatna przelewem przy zgłoszeniu na konto klubowe tytułem „Ferie 2023 <imię i nazwisko uczestnika>”.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: J. Kiciński, tel. 511 834 619, email: jkicinski@szachygrodzisk.pl

Program szachowy

– turnieje klasyfikacyjne tempem klasycznym (5 rund 60+30 oraz 7 rund 30+30) z możliwością zdobycia kategorii,
– codziennie 2 godziny szkolenia w formie lekcji i warsztatu,
– analiza partii turniejowych,
– rozwiązywanie zagadek szachowych,
– turniej antyszachów na zakończenie obozu.

Zajęcia szachowe prowadzą licencjonowani instruktorzy sportu.

Pozostałe aktywności

– codzienne zajęcia sportowe na hali,
– obiad na stołówce, pizza,
– wyjście do kina.

W obozie będzie uczestniczyło 30 dzieci, decyduje kolejność zgłoszeń. Do 22 stycznia pierwszeństwo mają członkowie Klubu i uczestnicy zajęć Szachowej Dwójki, zwłaszcza z kategoriami szachowymi.

Warunkiem udziału będzie wypełnienie karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenia rodzica potwierdzającego koszty obozu.

Zgłoszenia potwierdzone wpłatą zaliczki (lista zamknięta):

  1. Michał Daniszewski (ur. 2010, ranking 1800)
  2. Anna Kicińska (ur. 2009, ranking 1900)
  3. Małgorzata Kicińska (ur. 2012, ranking 1600)
  4. Maks Szmagaj (ur. 2014, ranking 1200)
  5. Kacper Grobicki (ur. 2015, ranking 1200)
  6. Jakub Koziarek (ur. xxxx, ranking 1000)
  7. Hubert Kółkiewicz (ur. 2014, ranking 1200)
  8. Jerzy Glonkowski (ur. 2012, ranking 1200)
  9. Liliana Owczarzak (ur. 2015, ranking 1250)
  10. Karol Twardowski (ur. 2011, ranking 1800)
  11. Gustaw Sucajtys (ur. 2015, ranking 1200)
  12. Vaclav Rajlich (ur. 2010, ranking 2000)
  13. Simon Rajlich (ur. 2013, ranking 1600)
  14. Antoni Bondarchuk (ur. 2014, ranking 1200)
  15. Tymoteusz Czajkowski (ur. 2010, ranking 1800)
  16. Henryk Łapiński (ur. 2015, ranking 1200)
  17. Maciej Adamczyk (ur. 2014, ranking 1000)
  18. Wojciech Tondera (ur. 2014, ranking 1400)
  19. Edward Tondera (ur. 2016, ranking 1200)
  20. Konrad Studziński (ur. 2015, ranking 1200)
  21. Łucja Pavlukojć (ur. xxxx, ranking 1000)
  22. Jan Poręba (ur. 2010, ranking 1600)
  23. Tomasz Poręba (ur. 2012, ranking 1400)
  24. Paweł Dyra (ur. 2014, ranking 1200)
  25. Tymoteusz Gawarski (ur. 2015, ranking 1200)
  26. Krzysztof Gawarski (ur. 2014, ranking 1200)
  27. Maksim Khvesiania (ur. 2015, ranking 1000)
  28. Mikita Khvesiania (ur. 2013, ranking 1200)
  29. Jan Paziewski (ur. 2016, ranking 1200)
  30. Wiktor Twardowski (ur. 2009, ranking 1600)