Klasyfikacja indywidualna 2019

Kryteria ustalania kolejności:
1. liczba punktów z odrzuceniem najsłabszego wyniku (kolumna Pkt)
2. całkowita liczba punktów
3. liczba występów w grupie A
4. liczba występów w grupie B
5. miejsce w turnieju finałowym

Zawodnik Ur. Placówka Pkt 19.01 luty 16.03 6.04 kwi 18.05
1. II Kisiel, Dominik 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 60,0 🏆 13,0 11,5 🏆12,5 🏆11,5 11,5 🥈10,5
2. III Twardowski, Karol 2011 SP Adamowizna 59,5 🥇9,5 11,5 🏆13,0 🏆11,5 11,0 🏆12,5
3. III Bombiński, Michał 2012 Przedszkole nr 4 59,0 🏆 11,0 12,5 🏆10,5 🥇10,5 12,5 🏆12,5
4. III Orliński, Karol 2010 SP Książenice 53,5 8,5 10,5 🏆10,5 🏆11,5 10,5 🏆10,5
5. III Redzimski, Artur 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 53,0 🏆 11,0 11,0 8,5 🏆10,0 🏆12,5 🥉8,5
6. II Gałajda, Karolina 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 52,5 🥇10,5 9,5 🏆11,5 🥈12,5 🥇8,5
7. III Lissowski, Feliks 2010 Czarny Las 49,0 🥉8,5 9,5 🏆11,0 🥇9,5 7,5 🥇10,5
8. IV Daniszewski, Michał 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 48,5 🏆 10,5 10,5 🥈9,5 8,5 9,5
9. IV Czajkowski, Tymoteusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 48,0 🏆 11,0 10,0 🥇10,0 🥉8,5 🏆8,5
10. IV Karpiński, Maciej 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 47,0 🥈10,0 10,5 🥉9,5 8,5 8,5
11. III Jastrzębska, Lena 2011 UKS Caissa Warszawa 45,0 🥇7,5 10,5 🥇7,5 🥈8,0 10,5 🥇8,5
12. IV Waszut, Szymon 2011 Skierniewice 43,5 🏆 8,5 🥈8,5 7,5 🥈9,0 7,5 🏆10,0
13. IV Poręba, Jan 2010 Brwinów 43,0 8,5 9,0 8,5 8,0 8,5 8,5
14. IV Sobczuk, Bartłomiej 2011 SP Komorów 43,0 🥉8,0 7,5 🏆9,0 8,0 🏆10,5
15. IV Kupiński, Krzysztof 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 42,5 8,5 7,5 8,0 🥈9,0 9,5 7,5
16. III Kicińska, Małgorzata 2012 SP2 zerówka 42,5 🥇7,5 🥇7,5 🏆9,5 🥉7,5 🥉7,0 🏆10,5
17. IV Horzempa, Szymon 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 42,0 🏆 9,0 8,0 8,5 8,5 8,0
18. IV Petrzak, Wojciech 2012 Przedszkole nr 4 41,5 🥉7,5 🏆9,5 🥉7,5 8,0 🥇9,0
19. IV Kosacki, Aleksander 2012 Przedszkole Sióstr 41,5 🥈7,5 🥉8,5 🥈7,5 🥈8,5 🏆9,5
20. IV Sidor, Mateusz 2010 Szkoła Kolumbus Błonie 41,0 8,0 8,5 8,5 🥉7,5 🏆8,5
21. IV Bagiński, Mateusz 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 39,5 🏆 10,5 7,5 🥉8,0 6,0 🥉7,5
22. IV Boryna, Szymon 2011 Skierniewice 39,0 🥈8,0 🏆11,0 🥇9,5 10,5
23. V Wysocki, Bartłomiej 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 38,5 7,5 7,5 7,5 7,5 8,5
24. IV Broński, Antoni 2013 Przedszkole nr 4 37,5 🥇8,5 6,5 🥈7,5 🥈7,5 6,5 🥇7,5
25. V Gmitruk, Ksawery 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 37,0 7,5 6,5 8,5 7,0 6,5 7,5
26. IV Bednarczyk, Weronika 2012 Kałęczyn 37,0 🥈7,5 🥈7,0 🥇8,5 6,5 🥈7,5
27. V Buśkiewicz, Marcin 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 36,5 6,0 6,5 🥈8,5 7,5 6,5 7,5
28. IV Jędrzejczyk, Amelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 35,5 6,5 8,5 6,5 7,5 5,5 🥉6,5
29. IV Bednarczyk, Anna 2014 Kałęczyn 35,0 🥉7,0 🥉6,0 🥇8,0 🥉7,5 🥉5,5 🥉6,5
30. IV Bednarczyk, Gabriela 2013 Kałęczyn 34,0 🥈7,5 5,0 6,0 6,5 7,5 🥈6,5
31. IV Staranowicz, Michał 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 34,0 7,5 7,0 6,5 6,5 6,5
32. IV Pelc, Ewa 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 34,0 7,5 🥉7,0 7,0 5,5 🥈7,0
33. IV Wasiak, Kamil 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 33,5 🏆 8,5 8,5 🥉8,0 8,5
34. IV Iwanowski, Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 33,5 8,5 8,5 8,5 8,0
35. V Poręba, Tomasz 2012 Brwinów 33,5 6,5 5,5 6,5 7,5 7,5
36. V Orliński, Franciszek 2013 Przedszkole Sosenki 31,5 5,0 5,0 🥉7,0 7,0 6,5 6,0
37. IV Jarosiński, Krzysztof 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 31,5 8,0 🏆8,5 8,5 6,5
38. V Wysocki, Maciej 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 31,0 7,5 6,5 8,5 8,5
39. IV Księżopolski, Stanisław 2011 SP1 Milanówek 30,0 7,5 7,5 7,5 7,5
40. Witkowski, Alan 2012 SP1 zerówka 29,5 6,5 4,5 6,0 6,5 4,5 6,0
41. Wróblewski, Maciej 2013 Przedszkole nr 4 29,0 6,5 5,0 6,5 5,0 4,5 6,0
42. Obrembalski, Miłosz 2013 Przedszkole Sióstr 29,0 5,5 4,5 6,0 5,5 5,5 6,5
43. V Piotrowski, Tymoteusz 2012 Przedszkole nr 4 29,0 5,5 7,0 6,5 4,5 5,5
43. V Węgrzyn, Florian 2012 Przedszkole nr 4 29,0 🥉7,5 7,5 7,5 6,5
43. V Zagrajek, Krystian 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 29,0 6,5 7,5 7,5 7,5
46. V Pieniążek, Olaf 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 27,0 6,5 7,5 6,5 6,5
47. IV Wawer, Borys 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 26,5 🏆9,0 🏆9,0 8,5
48. IV Kowalski, Kacper 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 26,5 7,0 5,5 7,5 6,5
49. IV Kozak, Ryszard 2011 SP Adamowizna 25,0 🥇9,0 7,5 🏆8,5
50. V Borkowski, Antoni 2012 Józefów 20,5 5,5 🥇7,5 7,5
51. V Prędkopowicz, Stanisław 2012 Przedszkole nr 5 18,5 5,5 6,5 6,5
52. IV Kozłowska, Anna 2010 Leszno 17,5 🏆9,5 🥈8,0
53. Kalisz, Antonina 2013 SP1 zerówka 16,5 6,0 5,5 5,0
54. IV Kozłowski, Stanisław 2013 Leszno 16,0 🥇7,5 8,5
55. Pelc, Jan 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 14,0 7,5 6,5
55. V Guzik, Adam 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 14,0 6,5 7,5
57. Tępiński, Hubert 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 13,5 8,0 5,5
58. Kaflik, Julia 2012 Przedszkole Sióstr 13,0 6,5 6,5
59. Michalak, Błażej 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 12,5 6,5 6,0
60. Wójcicka, Emilia 2010 Brwinów 12,0 6,0 6,0
61. IV Ochnio, Małgorzata 2010 SP Jaktorów 11,5 🥉6,5 5,0
62. Wardzińska, Maja 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 11,0 5,5 5,5
62. Brzozowska, Zuzanna 2014 Przedszkole nr 4 11,0 1,5 3,0 1,5 5,0
64. III Górecka, Zuzanna 2011 Skierniewice 9,5 🏆9,5
65. Marszałek, Mateusz 2012 Przedszkole nr 5 9,0 4,5 4,5
66. V Sątowicz, Aleksander 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 8,5 8,5
66. Sawińska, Nina 2012 Przedszkole nr 5 8,5 6,5 2,0
66. Ramotowski, Piotr 2011 Otrębusy 8,5 🥈8,5
66. IV Lissowski, Lucjan 2012 Czarny Las 8,5 🥉8,5
70. Brocki, Paweł 2012 Przedszkole nr 4 7,5 7,5
71. Januchowski, Julian 2012 Przedszkole Sióstr 6,5 6,5
71. Sarnowski, Bartosz 2012 Przedszkole nr 4 6,5 6,5
71. V Łukasik, Katarzyna 2011 KSz Piątka Skierniewice 6,5 6,5
71. Ściechulski, Kacper 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 6,5 6,5
71. Zimny, Mateusz 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 6,5 6,5
76. Obsowski, Bartłomiej 2012 Przedszkole nr 4 6,0 6,0
76. Adamus, Jakub 2013 Przedszkole Sióstr 6,0 6,0
78. Garwoła, Katarzyna 2012 SP4 zerówka 5,5 5,5
78. Ostaszewska, Lena 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 5,5 5,5
78. Wójcik, Barbara 2012 Przedszkole nr 5 5,5 5,5
78. Martyniuk, Aleksandra 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 5,5 5,5
82. Świdlicka, Aleksandra 2012 SP4 zerówka 5,0 5,0
82. Kuśnierewicz, Maja 2012 SP4 zerówka 5,0 5,0
82. Chyłek, Paweł 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 5,0 5,0
82. Wójcicki, Adam 2012 Brwinów 5,0 5,0
86. Kuźma, Małgorzata 2013 Przedszkole Sióstr 4,0 4,0
87. Ranwid, Mateusz 2011 Przedszkole Wólka Grodziska 3,5 3,5
88. Sępińska, Julia 2012 SP2 zerówka 1,5 1,5
89. Kupis, Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 1,0 1,0