Klasyfikacja indywidualna

Kryteria ustalania kolejności:
1. liczba punktów z odrzuceniem najsłabszego wyniku (kolumna Pkt)
2. całkowita liczba punktów
3. liczba występów w grupie A
4. liczba występów w grupie B
5. miejsce w turnieju finałowym

Zawodnik Ur. Placówka Pkt 13.01 10.02 10.03 kwi 19.05
1. III Paschke, Kajetan 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 45,5 🏆 11,5 🏆 12,0 9,5 11,5 🏅 10,5
2. IV Redzimski, Artur 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 45,0 🏆 10,5 🏅 10,0 🏆 12,0 11,5 🏆 11,0
3. III Kisiel, Dominik 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 45,0 🏅 11,5 🏅 9,5 🏆 11,5 11,5 🏅 10,5
4. III Gałajda, Karolina 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 43,5 9,5 🏆 11,5 🏅 11,0 11,5 9,0
5. IV Lissowski, Feliks 2010 40,5 8,5 9,5 9,5 12,0 🏅 9,5
6. IV Twardowski, Wiktor 2009 SP w Adamowiźnie 38,5 8,5 9,5 8,5 11,0 9,5
7. IV Twardowski, Karol 2011 Przedszkole nr 4 38,5 🏅 8,5 🏅 9,0 10,5 🏅 10,5
8. IV Dhondup, Jakub 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 38,0 9,5 8,5 7,5 10,5 9,5
9. IV Horzempa, Szymon 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 37,5 8,5 8,5 🏆 10,0 10,5 8,5
10. IV Bagiński, Mateusz 2011 Przedszkole nr 4 37,0 🏅 9,0 7,0 🏅 8,5 11,0 🏅 8,5
11. IV Kowalski, Kacper 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 35,5 8,5 8,5 8,0 10,5 7,5
12. IV Wasiak, Kamil 2011 Przedszkole nr 4 35,5 🏆 9,5 🏅 7,0 10,5 🏅 8,5
13. IV Orliński, Karol 2010 SP w Książenicach 35,5 🏆 9,5 7,0 8,5 🏆 10,5
14. IV Bombiński, Michał 2012 Przedszkole nr 4 35,0 🏅 9,0 🏅 8,0 🏅 8,5 9,5 🏅 7,0
15. IV Kruczyński, Marcel 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 34,5 8,5 8,5 8,0 9,5 7,0
15. IV Daniszewski, Michał 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 34,5 🏅 9,5 8,0 7,5 9,5 7,0
17. IV Sobczuk, Bartłomiej 2011 34,0 7,0 🏅 7,5 7,0 9,0 🏆 10,5
18. IV Jarosinski, Krzysztof 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 34,0 7,0 9,5 7,0 10,0 7,5
19. II+ Kicińska, Anna 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 32,5 🏅 11,5 🏅 11,5 9,5
20. IV Kozak, Ryszard 2011 Przedszkole nr 4 32,5 🏅 9,5 7,0 8,5 7,5
21. V Kosacki, Aleksander 2012 Przedszkole Sióstr 32,0 🏅 7,0 🏅 8,5 7,5 8,5 🏅 7,5
22. IV Ochnio, Małgorzata 2010 SP w Jaktorowie 32,0 7,5 7,5 10,0 7,0
23. V Gmitruk, Ksawery 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 31,5 7,0 7,5 9,0 8,0
24. V Buśkiewicz, Marcin 2011 Przedszkole nr 4 31,0 7,5 7,0 7,0 9,5 6,5
25. V Niciszewski, Filip 2011 SP2 zerówka 30,0 7,5 6,5 6,5 9,5 6,5
26. IV Karpiński, Maciej 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 29,5 🏅 10,5 🏅 10,5 8,5
27. Księżopolski, Stanisław 2011 Przedszkole Sióstr 29,0 7,5 7,0 7,0 7,5 6,5
28. V Zieliński, Mateusz 2011 Przedszkole nr 4 29,0 6,5 6,5 7,0 9,0 6,0
29. V Piotrowski, Tymoteusz 2012 Przedszkole nr 4 29,0 6,5 7,0 8,5 7,0
30. V Niciszewski, Karol 2011 SP2 zerówka 28,0 6,5 5,5 6,5 9,5 5,5
31. Pieniążek, Olaf 2011 Przedszkole Sióstr 28,0 6,5 6,5 7,0 8,0
32. Jędrzejczyk, Amelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 27,5 7,5 6,0 6,5 7,5 5,0
33. Broński, Antoni 2013 Przedszkole nr 4 27,0 6,5 7,0 5,5 7,5 6,0
34. IV Lissowski, Lucjan 2012 27,0 🏅 8,5 9,0 🏅 9,5
35. Sarnowski, Bartosz 2012 Przedszkole nr 4 26,5 6,5 6,0 6,5 7,5 5,5
35. Kozak, Krystian 2012 Przedszkole nr 4 26,5 6,5 5,5 6,0 7,5 6,5
37. IV Kicińska, Małgorzata 2012 Przedszkole Sióstr 25,5 🏅 7,5 🏅 8,0 8,5 1,5
38. V Fałek, Filip 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 24,5 8,0 9,0 7,5
39. Węgrzyn, Florian 2012 Przedszkole nr 4 24,0 6,5 5,5 4,5 6,5 5,5
40. Mnich, Michał 2009 Azymut w Pruszkowie 23,5 7,5 8,5 7,5
41. V Zapart, Jakub 2010 Da Vinci w Książenicach 22,5 7,0 7,5 8,0
42. V Wurst, Adam 2012 Zaczarowana Dorożka 21,5 6,5 9,5 5,5
43. Wodzyńska, Maria 2011 Przedszkole Sióstr 20,5 6,0 7,0 7,5
44. Różycki, Szymon 2011 SP2 zerówka 19,5 6,5 7,0 6,0
45. Samoraj, Wiktoria 2011 Przedszkole Sióstr 19,0 7,0 6,5 5,5
45. Rosiński, Szymon 2012 Przedszkole nr 4 19,0 5,5 5,5 8,0
47. Walacik, Wojciech 2010 Da Vinci w Książenicach 17,5 9,5 8,0
48. IV Staranowicz, Michał 2011 SP6 zerówka 15,0 7,0 8,0
49. V Bogucki, Ignacy 2011 Przedszkole nr 4 15,0 🏅 7,5 🏅 7,5
49. Dubielecki, Kacper 2010 SP w Sękocinie 15,0 7,5 7,5
49. V Wężyk, Mateusz 2009 SP w Otrębusach 15,0 6,5 8,5
52. Koperski, Igor 2010 Da Vinci w Książenicach 14,0 6,5 7,5
53. Chmura, Natalia 2011 SP2 zerówka 12,0 6,5 5,5
54. Stankiewicz, Franciszek 2013 11,5 5,0 6,5
54. Figurska, Zuzanna 2011 Przedszkole nr 4 11,5 6,0 5,5
56. Obsowski, Bartłomiej 2012 Przedszkole nr 4 11,0 6,0 5,0
57. Iwanowski, Adam 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 8,5 8,5
58. V Paciorek, Nikodem 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 8,0 8,0
58. Różycki, Justyn 2009 SP nr 2 w Milanówku 8,0 8,0
60. Lewandowski, Michał 2012 Przedszkole Sióstr 7,5 🏅 7,5
60. V Adamus, Filip 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 7,5 7,5
62. Nyk, Adam 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 7,0 7,0
62. V Parys, Maurycy 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 7,0 7,0
64. Wardzińska, Maja 2011 SP2 zerówka 6,5 6,5
64. Jędrzejczyk, Pola 2012 Przedszkole nr 4 6,5 5,0 1,5
64. Gałązka, Karol 2011 SP2 zerówka 6,5 6,5
64. Lewandowski, Mateusz 2012 Przedszkole Sióstr 6,5 6,5
64. Kierzkowski, Bartosz 2011 Przedszkole nr 4 6,5 6,5
64. Chojnowski, Jakub 2012 Przedszkole nr 4 6,5 6,5
64. Galbierczyk, Hubert 2012 Przedszkole nr 4 6,5 6,5
71. Drożdżewicz, Łukasz 2011 SP2 zerówka 6,0 6,0
72. Rydzewska, Józefina 2011 Przedszkole nr 4 5,5 5,5
73. Serafin, Aleksander 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 5,0 5,0
73. Kowalski, Stanisław 2012 Przedszkole nr 4 5,0 5,0
75. Różycka, Weronika 2010 SP nr 2 w Milanówku 2,5 2,5
76. Goc, Antonina 2013 Przedszkole nr 4 2,0 2,0
77. Śrutwa, Adam 2011 Przedszkole nr 4 0,5 0,5