Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2021/2022
Zajęcia dla początkujących dzieci:
- wtorki 10:30-11:30 w Pawilonie Kultury, instruktor współpracuje ze świetlicą szkolną (prowadzi K. Jarzębowski)
- wtorki 12:40-13:40 w Pawilonie Kultury, instruktor współpracuje ze świetlicą szkolną (prowadzi K. Jarzębowski)
- wtorki 17:45-18:45 w Pawilonie Kultury (prowadzi J. Kiciński) – brak wolnych miejsc
- imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia
- miejscowość zamieszkania, szkołę / przedszkole, w przypadku SP nr 2 również klasę
- znajomość gry w szachy: czy dziecko wie, jak ruszają się figury, czy na razie zupełnie nic nie wie o szachach
- wybrany termin zajęć
- dla zajęć na 10:30 i na 12:40 – czy dziecko jest przyprowadzane na zajęcia bezpośrednio do Pawilonu Kultury, czy instruktor ma je odebrać ze świetlicy
- dla zajęć na 10:30 i na 12:40 – czy po zajęciach dziecko jest odbierane z Pawilonu Kultury, wraca samo z Pawilonu Kultury, czy instruktor ma je odprowadzić do szatni w szkole / do świetlicy
Zgoda na odbieranie dzieci ze świetlicy (dla zainteresowanych), którą należy dostarczyć do świetlicy szkolnej najpóźniej przed pierwszymi zajęciami: zgoda dla świetlicy do pobrania (PDF)
Szczegółowe informacje i zgłoszenia: J. Kiciński, tel. 511 834 619, jkicinski@szachygrodzisk.pl
Zajęcia dla młodzieży i dorosłych
18 lutego po dłuższej przerwie wystartowały zajęcia dla młodzieży i dorosłych, termin: piątki 17:45-19:15, miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 (główne wejście, jak na stołówkę). Koszt 15 zł za pojedyncze zajęcia, płatne gotówką u instruktora.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia: J. Kiciński, tel. 511 834 619, jkicinski@szachygrodzisk.pl
Zajęcia grup klubowych w roku szkolnym 2021/2022
Grupa z rankingiem PZSzach 1100-1400 (prowadzi R. Daniszewski):
- piątki 17:30-19:30 w SP nr 2 (wejście jak na stołówkę)
Grupa z rankingiem PZSzach 1600 (prowadzi K. Jarzębowski):
- piątki 17:30-19:30 w SP nr 2 (wejście jak na stołówkę)
Dla chętnych z powyższych grup zajęcia uzupełniające (prowadzi K. Jarzębowski):
- poniedziałki 17:45-18:45 w Pawilonie Kultury
Grupa z rankingiem PZSzach minimum 1800 (prowadzi mistrz międzynarodowy M. Luch):
- piątki 17:30-19:30 w SP nr 2 (wejście jak na stołówkę)
- środy 17:30-19:30 w Mediatece
Turnieje czwartkowe
Miejsce: ul. Kilińskiego 8A, wejście od ul. Lutnianej (sala treningowa KS Bogoria, dawne kino) – mapa
Turnieje planowane: ogłoszone na chessarbiter.com
Turnieje trwające:
- –
Turnieje już rozegrane:
- 21.04-9.06.2022 turniej kołowy 1800-1900 (FIDE) grupa A3 60+30 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2068/
- 21.04-9.06.2022 turniej kołowy 1600 grupa B5 60+30 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2069/
- 21.04-19.05.2022 turniej kołowy dla IV kategorii grupa B6 55+5 http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2070/
- 17.02-14.04.2022 turniej kołowy 1600-1900 (FIDE) grupa A2 60+30 http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_508/
- 17.02-14.04.2022 turniej kołowy 1400-1600 grupa B3 60+30 http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_833/
- 24.02-24.03.2022 turniej kołowy dla IV kategorii grupa B4 55+5 http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_835/
- 13-20.01.2022 czwartkowy RAPID 10+5 (FIDE) http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_50/
- 16.12.2021 czwartkowy BLITZ 5+3 (FIDE) http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_4862/
- 2-9.12.2021 czwartkowy RAPID 10+5 (FIDE) http://chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_4456/
- 7.10-25.11.2021 turniej kołowy 1400-1600 grupa B2 55+5 http://chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_3066/
- 30.09-25.11.2021 turniej kołowy 1600 grupa B1 55+5 http://chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_2968/
- 30.09-28.10.2021 turniej kołowy 1800 (FIDE) grupa A1 60+30 http://chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_2967/
- 16.09.2021 godz. 17:30-19 turniej blitza 3+2, 7 rund, 14 zawodników, strona turniejowa