Planowane turnieje

MPJbis2015Ciekawe turnieje szachowe planowane w najbliższym czasie w Grodzisku Mazowieckim i okolicach oraz wojewódzkie i ogólnopolskie turnieje mistrzowskie dla juniorów. Zasadniczo wymienione tu imprezy mają charakter otwarty – można zapisać się bez dodatkowych eliminacji, ewentualnym ograniczeniem może być co najwyżej wiek zawodnika lub kryterium rankingowe.

Czerwona czcionka – turniej organizowany przez Szachową Dwójkę. ⛳ oznacza turniej, na który się wybieram i możemy się umawiać na wspólny wyjazd 🙂 – jkicinski@szachygrodzisk.pl. 🏁 to turniej, który współorganizuję lub sędziuję.

Tempo P’30 (30 minut na partię dla zawodnika) pozwala na zdobycie V lub IV kategorii, jest idealne dla początkujących. Natomiast dla tych, którzy mają co najmniej IV kategorię lepsze będzie tempo P’60 (lub 30’+30″/pos.) – są to turnieje co najmniej 2-dniowe, z obowiązkowym zapisem partii i możliwością zdobycia III lub II kategorii.

Samodzielna rejestracja na turniej jest łatwa. W razie problemów pomoże przewodnik przygotowany przez MZSzach.

Październik 2018

6.10-7.10, Grodzisk Maz. – III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów (FIDE) – 7 rund, 30’+30″/pos., od III kategorii męskiej/II kobiecej, ranking FIDE do 1599, ur. 2000+, wpisowe 25 zł
6-7.10, Grodzisk Maz. – III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. B – 7 rund, 30’+30″/pos., od IV kategorii do III męskiej/II+ kobiecej, ur. 2000+
6.10, Grodzisk Maz. – III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. C – 6 rund, P’30’, do IV kategorii, ur. 2000+
7.10, Grodzisk Maz. – III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. D – 6 rund, P’30, do IV kategorii, ur. 2010+

Wykorzystano informacje publikowane w serwisach: Chessarbiter Pro, Mazowiecki Związek Szachowy, Polski Związek Szachowy

Informacje o turniejach oraz uwagi proszę zgłaszać poniżej w komentarzach do strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *