Zawodnicy Szachowej Dwójki

Nasi juniorzy według kategorii szachowych i ich osiągnięcia (od III kategorii):

✔️ Patryk Michałowski, ur. 2003, ranking FIDE: 1365, I kategoria
17-18.02.2018, Grodzisk Maz. – Turniej Zimowy gr. A – I m.
28-31.12.2017, Grodzisk Maz. – II Turniej Kołowy (1800) – II m., norma na I kat.
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. – III Turniej Gwiazdkowy – I m.
8-9.10.2017, Grodzisk Maz. – II Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – I m.
20-21.05.2017, Warszawa-Bemowo – III liga juniorów – III m. na drugiej szachownicy
1-2.04.2017, Grodzisk Maz. – Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. A – IV m.
18.03.2017, Józefów – Imieniny Józefowa – gimnazja – I m.
17-18.12.2016, Puszcza Mariańska – Turniej Kwalifikacyjny A – II m.
11-12.2016, Warszawa-Ursus – Turnieje FIDE w Ursusie gr. B – III m., norma na I kategorię
22-23.10.2016, Puszcza Mariańska – VII Hetmańska Buława – II m., II kategoria
7-8.10.2016, Grodzisk Maz. – Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – III m.
16-17.01.2016, Pruszków – Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podst. i Gim. – I m., III kategoria
31.05.2015, Pruszków – Pruszkowski Festiwal Gier – II m., IV kategoria

✔️ Łukasz Wieczorek, ur. 2000, ranking FIDE: 1441, II kategoria (+ norma na I kategorię)
14-15.04.2018, Grodzisk Maz. – Drugie Urodziny Szachowej Dwójki gr. A (FIDE) – I m.
17-18.02.2018, Grodzisk Maz. – Turniej Zimowy gr. A – II m.
8-9.10.2017, Grodzisk Maz. – II Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – III m.
mar-cze 2017, Puszcza Mariańska – I Turniej Kołowy 1800 – I m., norma na I kat., II klasa sportowa
1-2.04.2017, Grodzisk Maz. – Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. A – III m.
11.03.2017, Płońsk – III Szachowe Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży – II m.
18.02.2017, Węgrów – Otwarty Turniej Szachowy Ferie Węgrów 2017 – III m.
23.10.2016, Grodzisk Maz. – Rodzinny Turniej Szachowy – I m.
7-8.10.2016, Grodzisk Maz. – Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – II m.
26.06.2016, Puszcza Mariańska – Wakacyjne granie, gr. B – I m.
19.03.2016, Józefów – „Imieniny Józefowa” (gimnazja) – I m.
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 16) – I m.

✔️ Magdalena Kicińska, ur. 2007, ranking FIDE: 1009, I kategoria
paź 2017, Grodzisk Maz./Puszcza Mariańska – Mecz Scheveningen – I m., norma na I kategorię
8-10.09.2017, Bęsia – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – I m., norma na I kategorię
17-18.06.2017, Radzymin – Mistrzostwa Mazowsza do lat 11 – IV m. w klasyfikacji dziewcząt
maj 2016, Grodzisk Maz. – Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki, Młodzicy – II m.
mar 2016, Jastrzębia Góra – Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 10, dziewczęta) – XV m., III m. w roczniku 2007, awans do MP 2017, II kategoria, ranking FIDE, III klasa sportowa
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) – III m.
11.11.2015, Warszawa-Centrum Olimpijskie – Turniej Niepodległości – I m. dziewczęta ur. 2007
paź 2015, Bęsia – Eliminacje międzywojewódzkie do MP (do 9 lat, dziewczęta) – IV m., awans na MP
sie 2015, Katowice – Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych (dziewczęta) – IX m.
maj 2015, Poronin – Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 (dziewczęta) – IX m., prawo startu na ME
20-21.09.2014, Zielonka – Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 – IV m. w kat. dziewcząt, III kategoria

✔️ Anna Kicińska, ur. 2009, II kategoria (+ norma na I kategorię)
7-8.04.2018, Warszawa-Bemowo – III liga juniorów – I m. na szóstej szachownicy (7 pkt. z 7)
mar 2018, Chrusty k/Zagnańska – Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 10, dziewczęta) – XXV m., VI m. w roczniku 2009, najlepsza wśród zawodniczek z Mazowsza
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. – II Turniej Sylwestrowy – I m., norma na I kategorię
18.11.2017, Wesoła – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podst. – III m. na 3. szachownicy
11.11.2017, Warszawa-Centrum Olimpijskie – Turniej Niepodległości – I m. dziewczęta ur. 2009
8-10.09.2017, Bęsia – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – IV m.
sie 2017, Wrocław – Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych (dziewczęta) – VIII m.
17-18.06.2017, Radzymin – Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 – I m. w klasyfikacji dziewcząt
maj 2017, Szczyrk – Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 (dziewczęta) – IV m., prawo startu na MŚ i ME, awans do MP 2018, III klasa sportowa
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Sylwestrowy – I m., II kategoria
11.11.2016, Warszawa-Centrum Olimpijskie – Turniej Niepodległości – I m. dziewczęta ur. 2009+
wrz 2016, Brok – Eliminacje międzywojewódzkie do MP (do 9 lat, dziewczęta) – VI m., awans na MP
11-12.06.2016, Radzymin – Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 – III kategoria
maj 2016, Suchedniów – Mistrzostwa Polski do lat 7 (dziewczęta) – III m.
14.05.2016, Mińsk Maz. – Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (dziewczęta) – I m.

✔️ Mateusz Strzelczyk, ur. 2006, III kategoria
8-9.10.2016, Grodzisk Maz. – Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – III kategoria
16-17.01.2016, Pruszków – Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów (do 1200) – I m., IV kategoria
✔️ Miłosz Kalisz, ur. 2008, III kategoria
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. – II Turniej Sylwestrowy – III m.
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Sylwestrowy – II m., III kategoria
23.10.2016, Grodzisk Maz. – Rodzinny Turniej Szachowy – I m. do 8 lat
08.05.2016, Grodzisk Maz. – Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki, Kijanki – I m., IV kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) – I m. do lat 8, V kategoria
✔️ Bartosz Jeżewski, ur. 2007, III kategoria
10.06.2017, Grodzisk Maz. – II Mistrzostwa SP2 – III m.
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Sylwestrowy – II m., III kategoria
21.05.2016, Zielonka – Turniej dla 9-latków – IV kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) – V kategoria
23.12.2015, Grodzisk Maz. – Turniej Gwiazdkowy (SP2) – III m.
✔️ Piotr Wilczyński, ur. 2004, III kategoria
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. – II Turniej Sylwestrowy – II m.
10.06.2017, Grodzisk Maz. – II Mistrzostwa SP2 – II m.
20-21.05.2017, Warszawa-Bemowo – III liga juniorów – III kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 16) – V m., IV kategoria
06.04.2013, Zielonka – Turniej klasyfikacyjny na V i IV kat. – V kategoria
✔️ Adrian Kisiel, ur. 2007, III kategoria
3-5.07.2017, Grodzisk Maz. – Klasyfikacyjny Turniej Wakacyjny – III kategoria
23.12.2016, Grodzisk Maz. – II Turniej Gwiazdkowy, gr. B – II m., IV kategoria
✔️ Dominik Kisiel, ur. 2010, III kategoria
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. – III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y – II m., III kategoria
cze 2017, Poronin – Mistrzostwa Polski do lat 7 (chłopcy) – XVI m.
13.05.2017, Mińsk Maz. – Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (chłopcy) – II m.
2.04.2017, Grodzisk Maz. – Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. C – II m.
18.03.2017, Józefów – Imieniny Józefowa – przedszkolaki – II m.
12.03.2017, Warszawa-Bemowo – Turniej dla 8-latków – IV kategoria
23.12.2016, Grodzisk Maz. – II Turniej Gwiazdkowy, gr. B – V kategoria
✔️ Kajetan Paschke, ur. 2009, III kategoria
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. – III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y – I m., III kategoria
22.10.2017, Warszawa-Bemowo – Jesienny turniej dla zawodników ur. 2009+ – IV kategoria
✔️ Sylwester Kucharski, ur. 2007, III kategoria
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. – II Turniej Sylwestrowy – III kategoria
1.04.2017, Grodzisk Maz. – Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. B – IV kategoria
✔️ Maciej Kozak, ur. 2006, III kategoria
14-15.04.2018, Grodzisk Maz. – Drugie Urodziny Szachowej Dwójki gr. B – III kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) – IV kategoria

✔️ Zofia Kuźma, ur. 2003, III kategoria
8-9.10.2016, Grodzisk Maz. – Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów – III kategoria
23.08.2014, Puszcza Mariańska – XII Ułańska Fantazja – IV kategoria
✔️ Zuzanna Pakuła, ur. 2005, III kategoria
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. – Turniej Sylwestrowy – III kategoria
20.06.2016, Grodzisk Maz. – Mistrzostwa SP2 – V m.
08.05.2016, Grodzisk Maz. – Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki, Kijanki – IV kategoria
16.04.2016, Warszawa-Bemowo – Turniej dla V kat. i bez kat. – V kategoria
✔️ Karolina Gałajda, ur. 2010, III kategoria
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. – III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y – III m., III kategoria
8-9.10.2017, Grodzisk Maz. – II Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów, gr. C – III m.
23.04.2017, Warszawa-Ursus – Mistrzostwa Dzieci do 7 lat (dziewczęta) – II m., IV kategoria