Zawodnicy Szachowej Dwójki

Sukcesy drużynowe juniorów Szachowej Dwójki

16-17.07.2020, Warszawa-Praga – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów (III liga) – V m.
16.11.2019, Warszawa-Wesoła – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych – V m.

20-28.07.2019, Szczyrk – Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (II liga) – info
18-19.05.2019, Warszawa-Bemowo – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów (III liga) – III m.
17.11.2018, Warszawa-Wesoła – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych – VI m.
7-8.04.2018, Warszawa-Bemowo – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów (III liga) – VIII m.
18.11.2017, Warszawa-Wesoła – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych – V m.
28.10.2017 – mecz z UKS Hetman Puszcza Mariańska – wygrany 16:12 – info
20-21.05.2017, Warszawa-Bemowo – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów (III liga) – VII m.

Wyniki klubu w Systemie Sportu Młodzieżowego

Nasi najlepsi juniorzy i ich osiągnięcia

30-31.07.2020, Warszawa-Praga - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 18 lat - II m.
5-11.01.2020, Pokrzywna - Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski gr. C17 - I m.

27-31.12.2019, Warszawa - Festiwal Varsovia 2019 gr. B - I m., norma na kandydata na mistrza
19-20.10.2019, Grodzisk Maz. - IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. A - II m.
5.10.2019, Łódź - Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w szachach szybkich - I m.
22-23.06.2019, Grodzisk Maz. - III Turniej Wakacyjny - II m.
18-19.05.2019, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - I m. na pierwszej szachownicy
16-17.02.2019, Grodzisk Maz. - II Turniej Zimowy gr. A - I m.
6-7.10.2018, Grodzisk Maz. - III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. A - III m.
27.08-2.09.2018, Grodzisk Maz. - II Turniej Wakacyjny gr. A - II m.
16-17.06.2018, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 15 - IV m.
17-18.02.2018, Grodzisk Maz. - Turniej Zimowy gr. A - I m.
28-31.12.2017, Puszcza Mariańska - II Turniej Kołowy (1800) - II m., norma na I kat.
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. - III Turniej Gwiazdkowy - I m.
8-9.10.2017, Grodzisk Maz. - II Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - I m.
20-21.05.2017, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - III m. na drugiej szachownicy
1-2.04.2017, Grodzisk Maz. - Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. A - IV m.
18.03.2017, Józefów - Imieniny Józefowa - gimnazja - I m.
17-18.12.2016, Puszcza Mariańska - Turniej Kwalifikacyjny A - II m.
11-12.2016, Warszawa-Ursus - Turnieje FIDE w Ursusie gr. B - III m., norma na I kategorię
22-23.10.2016, Puszcza Mariańska - VII Hetmańska Buława - II m., II kategoria
7-8.10.2016, Grodzisk Maz. - Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - III m.
16-17.01.2016, Pruszków - Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podst. i Gim. - I m., III kategoria
31.05.2015, Pruszków - Pruszkowski Festiwal Gier - II m., IV kategoria

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 14 (dziewczęta) - I m. i awans
30.06-10.07.2020, Grodzisk Maz. - IV Turniej Wakacyjny gr. X - I m., "mała" norma na kandydata na mistrza
5-11.01.2020, Pokrzywna - Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski gr. D13 - V m.

22-27.09.2019, Olecko - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 14 (dziewczęta) - II m. i awans
30-31.08.2019, Rzeszów - Mistrzostwa Polski do lat 12 w szachach szybkich (dziewczęta) - XII m.
22-23.06.2019, Grodzisk Maz. - III Turniej Wakacyjny - III m.
18-19.05.2019, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - I m. na piątej szachownicy
sty-mar 2019, Grodzisk Maz. - Turniej Starszych Talentów 1 - I m.
paź 2017, Grodzisk Maz./Puszcza Mariańska - Mecz Scheveningen - I m., norma na I kategorię
8-10.09.2017, Bęsia - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - I m., norma na I kategorię
17-18.06.2017, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 11 - IV m. w klasyfikacji dziewcząt
maj 2016, Grodzisk Maz. - Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki, Młodzicy - II m.
mar 2016, Jastrzębia Góra - Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 10, dziewczęta) - XV m., III m. w roczniku 2007, awans do MP 2017, II kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. - Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) - III m.
11.11.2015, Warszawa-Centrum Olimpijskie - Turniej Niepodległości - I m. dziewczęta ur. 2007
paź 2015, Bęsia - Eliminacje międzywojewódzkie do MP (do 9 lat, dziewczęta) - IV m., awans na MP
sie 2015, Katowice - Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych (dziewczęta) - IX m.
maj 2015, Poronin - Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 (dziewczęta) - IX m., prawo startu na ME
20-21.09.2014, Zielonka - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - IV m. w kat. dziewcząt, III kategoria

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 12 (dziewczęta) - III m. i awans
16-17.07.2020, Warszawa-Praga - III liga juniorów - I m. na szóstej szachownicy

sty-lip 2020, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - III m.

5-11.01.2020, Pokrzywna - Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski gr. D11 - III m.

27-29.09.2019, Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dziewczęta) - II m.
22-27.09.2019, Olecko - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 12 (dziewczęta) - IV m. i awans
30-31.08.2019, Rzeszów - Mistrzostwa Polski do lat 10 w szachach szybkich (dziewczęta) - IX m.
25-26.05.2019, Grodzisk Maz. - I Mistrzostwa Szachowej Dwójki, gr. B - II m., norma na I kategorię
18-19.05.2019, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - II m. na szóstej szachownicy
17.11.2018, Wesoła - Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podst. - I m. na 4. szachownicy
16-17.06.2018, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - III m. w klasyfikacji dziewcząt
7-8.04.2018, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - I m. na szóstej szachownicy (7 pkt. z 7)
mar 2018, Chrusty k/Zagnańska - Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 10, dziewczęta) - XXV m., VI m. w roczniku 2009, najlepsza wśród zawodniczek z Mazowsza
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. - II Turniej Sylwestrowy - I m., norma na I kategorię
18.11.2017, Wesoła - Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podst. - III m. na 3. szachownicy
11.11.2017, Warszawa-Centrum Olimpijskie - Turniej Niepodległości - I m. dziewczęta ur. 2009
8-10.09.2017, Bęsia - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - IV m.
sie 2017, Wrocław - Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych (dziewczęta) - VIII m.
17-18.06.2017, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - I m. w klasyfikacji dziewcząt
maj 2017, Szczyrk - Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 (dziewczęta) - IV m., prawo startu na MŚ i ME, awans do MP 2018, III klasa sportowa
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. - Turniej Sylwestrowy - I m., II kategoria
11.11.2016, Warszawa-Centrum Olimpijskie - Turniej Niepodległości - I m. dziewczęta ur. 2009+
wrz 2016, Brok - Eliminacje międzywojewódzkie do MP (do 9 lat, dziewczęta) - VI m., awans na MP
11-12.06.2016, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - III kategoria
maj 2016, Suchedniów - Mistrzostwa Polski do lat 7 (dziewczęta) - III m.
14.05.2016, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (dziewczęta) - I m.

4-6.07.2018, Grodzisk Maz. - Turniej klasyfikacyjny Mundial'2018 - III m., II kategoria
8-9.10.2016, Grodzisk Maz. - Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - III kategoria
16-17.01.2016, Pruszków - Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów (do 1200) - I m., IV kategoria

2-4.10.2020, Brok - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (chłopcy) - V m.
16.11.2019, Wesoła - Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podst. - II m. na 2. szachownicy

27-29.09.2019, Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (chłopcy) - VIII m.
22-27.09.2019, Olecko - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (chłopcy) - V m. i awans
sty-maj 2019, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - I m.
28-29.12.2018, Grodzisk Maz. - III Turniej Sylwestrowy - I m., II kategoria
1-2.09.2018, Grodzisk Maz. - II Turniej Wakacyjny gr. B - III m.
sty-maj 2018, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - III m.
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. - III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y - II m., III kategoria
cze 2017, Poronin - Mistrzostwa Polski do lat 7 (chłopcy) - XVI m.
13.05.2017, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (chłopcy) - II m.
2.04.2017, Grodzisk Maz. - Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. C - II m.
18.03.2017, Józefów - Imieniny Józefowa - przedszkolaki - II m.
12.03.2017, Warszawa-Bemowo - Turniej dla 8-latków - IV kategoria
23.12.2016, Grodzisk Maz. - II Turniej Gwiazdkowy, gr. B - V kategoria

sty-mar 2019, Grodzisk Maz. - Turniej Starszych Talentów 1 - II m., II kategoria
sty 2019, Pokrzywna - Szkolne Mistrzostwa Polski do lat 11 (chłopcy) - XVI m.
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. - II Turniej Sylwestrowy - III m.
29-30.12.2016, Grodzisk Maz. - Turniej Sylwestrowy - II m., III kategoria
23.10.2016, Grodzisk Maz. - Rodzinny Turniej Szachowy - I m. do 8 lat
08.05.2016, Grodzisk Maz. - Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki, Kijanki - I m., IV kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. - Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 10) - I m. do lat 8, V kategoria

19-20.10.2019, Grodzisk Maz. - IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. A - V m., II kategoria
6-7.10.2018, Grodzisk Maz. - III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. B - II m.
4-6.07.2018, Grodzisk Maz. - Turniej klasyfikacyjny Mundial'2018 - II m.
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. - II Turniej Sylwestrowy - II m.
10.06.2017, Grodzisk Maz. - II Mistrzostwa SP2 - II m.
20-21.05.2017, Warszawa-Bemowo - III liga juniorów - III kategoria
30.01.2016, Grodzisk Maz. - Turniej Szachowy w Dwójce (do lat 16) - V m., IV kategoria
06.04.2013, Zielonka - Turniej klasyfikacyjny na V i IV kat. - V kategoria

19-20.10.2019, Grodzisk Maz. - IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów gr. A - II kategoria
16-17.02.2019, Grodzisk Maz. - II Turniej Zimowy gr. B - III m.
8-9.12.2018, Grodzisk Maz. - IV Turniej Gwiazdkowy gr. B - III m.
28-29.12.2017, Grodzisk Maz. - II Turniej Sylwestrowy - III kategoria
1.04.2017, Grodzisk Maz. - Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. B - IV kategoria

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (chłopcy) - II m. i awans
sty-lip 2020, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - II m.
7-8.12.2019, Grodzisk Maz. - V Turniej Mikołajkowy gr. B - I m., II kategoria
27.10.2019, Warszawa-Bemowo - Jesienny Turniej do lat 8 - II m.
22-27.09.2019, Olecko - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (chłopcy) - IV m. i awans
1.09.2019, Rzeszów - Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych (chłopcy) - XV m.
30-31.08.2019, Rzeszów - Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach szybkich (chłopcy) - VII m.
sty-maj 2019, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - II m.
maj 2019, Szczyrk - Mistrzostwa Polski do lat 8 (chłopcy) - XIX m.
3.03.2019, Warszawa-Bemowo - Turniej Zimowy do lat 8 - I m.
16-17.06.2018, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - I m. do 7 lat, III kategoria
12.05.2018, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 - II m.
14-15.04.2018, Grodzisk Maz. - Drugie Urodziny Szachowej Dwójki gr. D - III m.

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (chłopcy) - V m. i awans
sty-lip 2020, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - I m.
1-2.02.2020, Grodzisk Maz. - III Turniej Zimowy gr. A2 - II kategoria
5-11.01.2020, Pokrzywna - Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski gr. C09 - IV m.
27.10.2019, Warszawa-Bemowo - Jesienny Turniej do lat 8 - I m.
30-31.08.2019, Rzeszów - Mistrzostwa Polski do lat 8 w szachach szybkich (chłopcy) - XV m.
sty-maj 2019, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - III m.
11.05.2019, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 - II m.
kwi 2019, Szczyrk - Mistrzostwa Polski do lat 7 (chłopcy) - VIII m.
31.03.2019, Warszawa-Bemowo - Wiosenny Turniej do lat 8 - I m.
3.03.2019, Warszawa-Bemowo - Turniej Zimowy do lat 8 - II m.
16-17.02.2019, Grodzisk Maz. - II Turniej Zimowy - III kategoria
sty 2019, Pokrzywna - Szkolne Mistrzostwa Polski do lat 7 (chłopcy) - II m.
12.05.2018, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 6 - I m.
kwi 2018, Poronin - Mistrzostwa Polski do lat 6 (chłopcy) - IX m.
14-15.04.2018, Grodzisk Maz. - Drugie Urodziny Szachowej Dwójki gr. D - IV kategoria

30.06-10.07.2020, Grodzisk Maz. - IV Turniej Wakacyjny gr. Y - II m., II kategoria
1-2.02.2020, Warszawa - XXIII Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B - III m.
25-26.05.2019, Grodzisk Maz. - I Mistrzostwa Szachowej Dwójki, gr. B - I m.
sty 2019, Pokrzywna - Szkolne Mistrzostwa Polski do lat 11 (chłopcy) - XV m.
sty-maj 2018, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - I m.
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. - III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y - I m., III kategoria
22.10.2017, Warszawa-Bemowo - Jesienny turniej dla zawodników ur. 2009+ - IV kategoria

1-2.02.2020, Grodzisk Maz. - III Turniej Zimowy gr. B - II miejsce
27-29.09.2019, Olecko - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dziewczęta) - VII m.
13-14.04.2019, Grodzisk Maz. - Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki gr. B - II kategoria
28.10.2018, Warszawa-Bemowo - Turniej dla 8-latków - II m.
14-16.09.2018, Ciechanów - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dziewczęta) - V m.
sty-maj 2018, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - IV m.
16-17.12.2017, Grodzisk Maz. - III Turniej Gwiazdkowy, gr. Y - III m., III kategoria
8-9.10.2017, Grodzisk Maz. - II Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów, gr. C - III m.
23.04.2017, Warszawa-Ursus - Mistrzostwa Dzieci do 7 lat (dziewczęta) - II m., IV kategoria

3-5.07.2017, Grodzisk Maz. - Klasyfikacyjny Turniej Wakacyjny - III kategoria
23.12.2016, Grodzisk Maz. - II Turniej Gwiazdkowy, gr. B - II m., IV kategoria

13-14.04.2019, Grodzisk Maz. - Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki gr. B - III m.
16-17.06.2018, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza do lat 9 - III kategoria
sty-maj 2018, Grodzisk Maz. - Szachowa Liga Młodych Talentów - II m.
13.05.2017, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (chłopcy) - VI m.
2.04.2017, Grodzisk Maz. - Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. C - IV kategoria

4-6.07.2018, Grodzisk Maz. - Turniej klasyfikacyjny Mundial'2018 - III kategoria
2.04.2017, Grodzisk Maz. - Pierwsze urodziny Szachowej Dwójki gr. C - IV kategoria

1-2.09.2018, Grodzisk Maz. - II Turniej Wakacyjny gr. B - III kategoria
16.12.2017, Grodzisk Maz. - III Turniej Gwiazdkowy gr. B - IV kategoria

13-14.04.2019, Grodzisk Maz. -Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki gr. B - III kategoria
21.02.2018, Grodzisk Maz. - Turniej Zimowy gr. C - IV kategoria

11-12.05.2019, Warszawa-Bemowo - Przedwakacyjny turniej na Bemowie - III kategoria
24.03.2018, Warszawa-Ursus - Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - IV kategoria

17-18.10.2020, Puszcza Mariańska - IX Memoriał im. Janusza Heka, gr. B - II m.
9-10.11.2019, Puszcza Mariańska - X Hetmańska Buława, gr. B - III kategoria
24-25.06.2017, Radzymin - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 9 lat - IV kategoria

30.06-10.07.2020, Grodzisk Maz. - IV Turniej Wakacyjny, gr. Y - III kategoria
9.12.2018, Grodzisk Maz. - IV Turniej Gwiazdkowy - IV kategoria

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (dziewczęta) - III m. i awans
5-11.01.2020, Pokrzywna - Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski gr. D09 - IV m.

11.05.2019, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 7 (dziewczęta) - II m.
kwi 2019, Szczyrk - Mistrzostwa Polski do lat 7 (dziewczęta) - VIII m.
3.03.2019, Warszawa-Bemowo - Turniej Zimowy do lat 8 - IV m., najlepsza dziewczyna
sty 2019, Pokrzywna - Szkolne Mistrzostwa Polski do lat 7 (dziewczęta) - I m.
28-29.12.2018, Grodzisk Maz. - III Turniej Sylwestrowy - III kategoria
12.05.2018, Mińsk Maz. - Mistrzostwa Mazowsza do lat 6 (dziewczęta) - IV m.
kwi 2018, Poronin - Mistrzostwa Polski do lat 6 (dziewczęta) - VI m.

21-27.09.2020, Brok - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (dziewczęta) - IV m. i awans
30-31.07.2020, Warszawa-Praga - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 9 lat - II m.
22-27.09.2019, Olecko - Eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików (dziewczęta) - VI m. i awans

3-10.02.2019, Kudowa-Zdrój - VII Turniej o Puchar DZSzach gr. C - III m., III kategoria

1-2.02.2020, Grodzisk Maz. - III Turniej Zimowy gr. B - III kategoria