Szachy w niedzielę

W niedzielę 15.05 odbyło się pierwsze spotkanie szachistów w kościele na Piaskowej (w sali przy kawiarence). Około 20 osób – dzieci i dorosłych – przyszło by pograć w szachy, porozmawiać czy pokibicować. Zapraszamy na kolejne spotkania szachowe w rodzinnej atmosferze – co niedzielę o godz. 13!

Podczas, gdy my przy ciastku przesuwaliśmy figury na Piaskowej, zawodnicy Szachowej Dwójki walczyli dzielnie w turniejach w Warszawie:
✔️ Julek Koźlicki w Mistrzostwach SP321 na Bemowie zajął znakomite szóste miejsce i równocześnie zdobył IV kategorię szachową. Tym samym Julek został trzecim uczniem Dwójki z rankingiem PZSzach min. 1400 – po Madzi Kicińskiej i Maćku Kozaku. Gratulujemy, tym bardziej, że Julek z tej trójki jest najmłodszy!!!
✔️ Zuzia Pakuła zdobywała doświadczenie wśród silnych przeciwników na warszawskich Bielanach.