Mistrzostwa Mazowsza Szkół

Podobnie jak rok temu Szkoła Podstawowa nr 2 wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych rozegranych 19.11.2016 w Wesołej. Wśród 96 startujących drużyn byliśmy jedynymi reprezentantami powiatu grodziskiego.
Mistrzem Mazowsza z dużą przewagą została SP 321 W-wa Bemowo (na pierwszej szachownicy Mistrz Polski Młodzików, brązowy medalista MŚ Bartosz Fiszer), kolejne miejsca na podium zajęły SP Stowarzyszenia Sternik W-wa oraz SP 4 W-wa Ursus (na pierwszej szachownicy były Wicemistrz Polski Młodzików Tymon Czernek – miał okazję zagrać z nim Michał Olszewski z naszej drugiej drużyny, przegraliśmy ten mecz 1-3).

MMSP 2016 Drużyna 1Pierwsza drużyna:
1. Madzia Kicińska
2. Maciek Kozak
3. Franek Foks
4. Ania Kicińska

17 pkt. (z 32), 40. miejsce (zabrakło 2,5 pkt. do pierwszej dziesiątki)