II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2

W sobotę 10 czerwca odbyły się II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2. W turnieju wzięło udział 21 uczniów Dwójki oraz 9 zawodników Szachowej Dwójki z innych szkół podstawowych i przedszkoli. Zwyciężyła – podobnie jak rok temu – Magdalena Kicińska z IV f (5,5 pkt. z 6). Kolejne miejsca zajęli Piotr Wilczyński (5 pkt.) i Bartosz Jeżewski (III f, 4,5 pkt.).
Puchar dla Najlepszej Klasy – z wynikiem 9,5 pkt. – wywalczyła klasa II e reprezentowana przez Annę Kicińską, Marcela Kruczyńskiego, Jakuba Przybysza i Mikołaja Kasperka. O 2 punkty mniej zdobyły IV f, III f i 0 b.
Czworo zawodników wypełniło normy na IV kategorie szachowe: Karol Twardowski, Julian Rytelewski (II f), Maciej Wesołowski (II c) i Martyna Zdrodowska (VI e).
Najlepsi otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy – dyplomy, kanapki, słodycze i lody 🙂
Głównym sponsorem imprezy było Starostwo Powiatowe  – serdecznie dziękujemy.