Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W dniach 2-4 październiku w Broku zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy Mazowieckie / Warmińsko-Mazurskie. Są to zawody punktowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego. Biorą w nich udział 8-, 9- i 10-latki, oddzielnie grają chłopcy i dziewczęta.

W turnieju wzięło udział 34 chłopców i 17 dziewcząt. W tym gronie znalazło się jedenaścioro zawodników Szachowej Dwójki – pod względem liczebności byliśmy drugą ekipą. Niestety, w stosunku do niedawnych eliminacji Mistrzostw Polski, wyniki pozostawiły spory niedosyt:

Kilka słów podsumowania:
Zdobyliśmy 4 pkt. w Systemie Sportu Młodzieżowego, czyli wyrównaliśmy swój rekord z lat 2019 i 2017. Zajęliśmy III miejsce w klasyfikacji klubowej, czyli również tak samo jak dwa razy wcześniej. Zestawienie punktów zdobytych w Systemie Sportu Młodzieżowego publikujemy tutaj.